Osiedle Motylowe - etap III

Bydgoszcz, Osowa Góra
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511-457-588
notatnik drukuj ofertę

Osiedle Motylowe, etap III - Nowe, trzypokojowe mieszkanie na Osowej Górze

Mieszkania na Osiedlu Motylowym łączą w sobie wysoki standard wykończenia z wyjątkową lokalizacją w spokojnej części bydgoskiego osiedla - Osowa Góra, otoczonego lasami z wygodnym dojazdem do centrum miasta. Do każdego mieszkania przynależy garaż oraz duży balkon lub przestronny taras z wyjściem na ogród.

Duże przeszklenia pomieszczeń w postaci okien, powodują, że przestrzeń mieszkalna jest jeszcze lepiej doświetlona i wydaje się znacznie większa.

Osiedle posiada ogrodzony teren dla bezpieczeństwa mieszkańców, a automatycznie sterowana brama zapewnia wygodę wjazdu na posesję.

Niewielka odległość od ul. M. Kolbego oraz rozwinięta lokalna infrastruktura pozwala na sprawną i wygodną komunikację z centrum miasta, a dzięki dobremu połączeniu z ul. Grunwaldzką można w parę minut znaleźć się poza miastem.

Niebawem wzrośnie również komfort połączenia z centrum miasta. Realizowana jest bowiem inwestycja, dzięki której za niespełna trzy lata ul. Grunwaldzka będzie ulicą czteropasmową łączącą nową obwodnicę Bydgoszczy z centrum.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyOG/OM3/004
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa62
piętro2 / 2
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi3
powierzchnie dodatkowebalkon,
statusSPRZEDANA
planowany termin oddania2019

W skład mieszkania wchodzi:

  • Przedsionek
  • Salon z aneksem
  • Komunikacja
  • Sypialnia
  • Sypialnia
  • Łazienka

Powierzchnia dodatkowa:

  • Balkon
  • Garaż

 

 

powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511-457-588
mirka@mertis.pl
Agata Osendowska
52 554-50-85
agata@mertis.pl