Zespół doradców deweloperskich Mertis Investments

Mirka Monarcha

Mirka Monarcha

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na Wydziale Prawa i Administracji. Swoje zamiłowanie do rynku nieruchomości rozpoczęła już na studiach. Posiada najdłuższy staż i jest najbardziej doświadczona w branży nieruchomości w naszym zespole. Zaczynała w 2006 roku od pracy agenta nieruchomości. Po ukończeniu studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim zdobyła licencję na obrót nieruchomościami. Dziś posiadając wiedzę o rynku wtórym i pierwotnym, jest jednym z najbardziej doświadczonych i najlepszych specjalistów na rynku inwestycji deweloperskich.

Pracując z Mirką oczekuj:
+ niecodziennego i fantazyjnego stylu pracy z nietypowym poczuciem humoru
+ skutecznego, konkretnego i zdecydowanego działania bez tracenia czasu i "owijania w bawełnę"
+ profesjonalnej i barwnej obsługi sprzedażowej okraszonej oryginalnym urokiem osobistym

mirka@mertis.pl

tel.: 511 457 588

Marcin Monarcha

Marcin Monarcha

Absolwent Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego na wydziale Elektronika i Telekomunikacja. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami, inwestorami, drugą linię sprzedaży oraz wsparcie merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:
+ świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
+ doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
+ kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

marcin@mertis.pl

tel.: 52 554-50-86

Agata Osendowska

Agata Osendowska

Absolwentka technikum budownictwa, oraz studentka kierunku Disign w biznesie. Artystyczna dusza, która w kontakcie z klientem wprowadza dużo świeżości oraz kreatywności. Zapał i zaangażowanie to atuty, które wykorzystuje w stu procentach, każdy swój obowiązek wykonuje ze starannością i dokładnością. Mimo młodego wieku zdążyła zdobyć już doświadczenie zawodowe, które pozwala jej na profesjonalną obsługę klienta. Praca z ludźmi to spełnienie jej marzeń, czuje się w tym jak ryba w wodzie. 

Pracując z Agatą możesz liczyć na:

+ miłą i życzliwą obsługę

+ kreatywne i ciekawe podejście

+ zaangażowanie oraz oddanie sprawie.

agata@mertis.pl

tel.: 511-457-633

Marta Tkaczyk

Marta Tkaczyk

Absolwentka Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Doskonale zorganizowana i uśmiechnięta osoba, która właśnie rozpoczyna swoją karierę w branży nieruchomości. Otwarta na ludzi. Wierzy, że dobra komunikacja międzyludzka jest kluczem do sukcesu. Do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. 

Pracując z Martą możesz liczyć na: 

+ nieprzeciętną i przyjazną obsługę

+ pełne zaangażowanie

+ kreatywne podejście.

marta@mertis.pl

tel.: 511-441-003

Napisz do nas

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.