BYDGOSZCZ / Kontakt
Mirka Monarcha

Mirka Monarcha

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na Wydziale Prawa i Administracji. Swoje zamiłowanie do rynku nieruchomości rozpoczęła już na studiach. Posiada najdłuższy staż i jest najbardziej doświadczona w branży nieruchomości w naszym zespole. Zaczynała w 2006 roku od pracy agenta nieruchomości. Po ukończeniu studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim zdobyła licencję na obrót nieruchomościami. Dziś posiadając wiedzę o rynku wtórym i pierwotnym, jest jednym z najbardziej doświadczonych i najlepszych specjalistów na rynku inwestycji deweloperskich.

Pracując z Mirką możesz liczyć na:
+ niecodzienny i fantazyjny styl pracy z nietypowym poczuciem humoru
+ konkretne i zdecydowane działanie bez owijania w bawełnę
+ profesjonalną i barwną  obsługę sprzedażową

mirka@mertis.pl

tel.: 660-786-959

Joanna Śmiglewska

Joanna Śmiglewska

Absolwentka zarządzania na Akademii Morskiej w Gdyni. Od lat w sprzedaży. Otwarta na budowanie doskonałych relacji z klientami, wyrozumiała i niezwykle sympatyczna.

Pracując z Joanną masz pewność, że trafisz na:
- cierpliwość połączoną z konkretnym i dynamicznym działaniem
- konsekwencję i wytrwałość
- dobre zrozumienie i świetną relację

joanna@mertis.pl

tel.: 792-024-822

Marcin Monarcha

Marcin Monarcha

Prezes zarządu Mertis Investments. Twórca firmy i modelu pracy z klientami.
Magister, inżynier, informatyk - absolwent Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego na wydziale Elektronika i Telekomunikacja. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z inwestorami, drugą linię sprzedaży oraz wsparcie merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

+ konkret
+ świetne rozpoznanie potrzeb i oczekiwań
+ nieszablonowe myślenie i podejście do tematu sprzedaży
 

marcin@mertis.pl

tel.: 696-422-599

Marlena Ziółkowska

Marlena Ziółkowska

Absolwentka kognitywistyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Prywatnie pasjonatka fotografii. Otwarta i pozytywnie nastawiona do ludzi. Odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji, rzetelność oraz zrozumienie potrzeb klienta to dla niej podstawa skuteczności.

Wysoka jakość usług, oparta na życzliwości i uczciwości to według niej niezawodna recepta na sukces w każdej branży. 

marlena@mertis.pl

tel.: 737 474 074

Napisz do nas

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

facebook