Zespół doradców deweloperskich Mertis Investments

Mirka Monarcha

Mirka Monarcha

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na Wydziale Prawa i Administracji. Swoje zamiłowanie do rynku nieruchomości rozpoczęła już na studiach. Posiada najdłuższy staż i jest najbardziej doświadczona w branży nieruchomości w naszym zespole. Zaczynała w 2006 roku od pracy agenta nieruchomości. Po ukończeniu studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim zdobyła licencję na obrót nieruchomościami. Dziś posiadając wiedzę o rynku wtórym i pierwotnym, jest jednym z najbardziej doświadczonych i najlepszych specjalistów na rynku inwestycji deweloperskich.

Pracując z Mirką oczekuj:
+ niecodziennego i fantazyjnego stylu pracy z nietypowym poczuciem humoru
+ skutecznego, konkretnego i zdecydowanego działania bez tracenia czasu i "owijania w bawełnę"
+ profesjonalnej i barwnej obsługi sprzedażowej okraszonej oryginalnym urokiem osobistym

mirka@mertis.pl

tel.: 511-457-588

Agata Osendowska

Agata Osendowska

Absolwentka technikum budownictwa, oraz studentka kierunku Disign w biznesie. Artystyczna dusza, która w kontakcie z klientem wprowadza dużo świeżości oraz kreatywności. Zapał i zaangażowanie to atuty, które wykorzystuje w stu procentach, każdy swój obowiązek wykonuje ze starannością i dokładnością. Mimo młodego wieku zdążyła zdobyć już doświadczenie zawodowe, które pozwala jej na profesjonalną obsługę klienta. Praca z ludźmi to spełnienie jej marzeń, czuje się w tym jak ryba w wodzie. 

Pracując z Agatą możesz liczyć na:

+ miłą i życzliwą obsługę

+ kreatywne i ciekawe podejście

+ zaangażowanie oraz oddanie sprawie.

agata@mertis.pl

tel.: 52 554-50-85

Ewelina Sudomir

Ewelina Sudomir

Z obsługą klientów indywidualnych związana od ponad dekady. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w bankowości. Absolwentka studiów wyższych na kierunku administracja i obrót nieruchomościami. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzanie marketingiem i sprzedażą w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy. Z łatwością nawiązuje kontakty interpersonalne i odnajduje się w nowych sytuacjach. Z determinacją i wytrwałością angażuje się w powierzone zadania, aby sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Aktywna, pomysłowa i wesoła. Z dystansem do życia i dużą dawką poczucia humoru. Prywatnie wielbicielka psów i aktywnego spędzania czasu.

Pracując z Eweliną możesz liczyć na:
+ życzliwą obsługę i chęć pomocy w rozwiązaniu problemu
+ otwartość, wytrwałość i cierpliwość
+ znajomość rynku i doświadczenie

ewelina.sudomir@mertis.pl

tel.: 511-441-003

Napisz do nas

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.