Zespół doradców deweloperskich Mertis Investments

Mirka Monarcha

Mirka Monarcha

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na Wydziale Prawa i Administracji. Swoje zamiłowanie do rynku nieruchomości rozpoczęła już na studiach. Posiada najdłuższy staż i jest najbardziej doświadczona w branży nieruchomości w naszym zespole. Zaczynała w 2006 roku od pracy agenta nieruchomości. Po ukończeniu studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim zdobyła licencję na obrót nieruchomościami. Dziś posiadając wiedzę o rynku wtórym i pierwotnym, jest jednym z najbardziej doświadczonych i najlepszych specjalistów na rynku inwestycji deweloperskich.

Pracując z Mirką oczekuj:
+ niecodziennego i fantazyjnego stylu pracy z nietypowym poczuciem humoru
+ skutecznego, konkretnego i zdecydowanego działania bez tracenia czasu i "owijania w bawełnę"
+ profesjonalnej i barwnej obsługi sprzedażowej okraszonej oryginalnym urokiem osobistym

mirka@mertis.pl

tel.: 511-457-588

Marcin Monarcha

Marcin Monarcha

Absolwent Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego na wydziale Elektronika i Telekomunikacja. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami, inwestorami, drugą linię sprzedaży oraz wsparcie merytoryczne i techniczne.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:
+ świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
+ doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
+ kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu

marcin@mertis.pl

tel.: 52 554-50-86

Agata Osendowska

Agata Osendowska

Absolwentka technikum budownictwa, oraz studentka kierunku Disign w biznesie. Artystyczna dusza, która w kontakcie z klientem wprowadza dużo świeżości oraz kreatywności. Zapał i zaangażowanie to atuty, które wykorzystuje w stu procentach, każdy swój obowiązek wykonuje ze starannością i dokładnością. Mimo młodego wieku zdążyła zdobyć już doświadczenie zawodowe, które pozwala jej na profesjonalną obsługę klienta. Praca z ludźmi to spełnienie jej marzeń, czuje się w tym jak ryba w wodzie. 

Pracując z Agatą możesz liczyć na:

+ miłą i życzliwą obsługę

+ kreatywne i ciekawe podejście

+ zaangażowanie oraz oddanie sprawie.

agata@mertis.pl

tel.: 52 554-50-85

Karolina Dybiec

Karolina Dybiec

Z zawodu inżynier architektury i urbanistyki, pasjonatka nowoczesnego budownictwa oraz aranżacji wnętrz. Do swoich obowiązków podchodzi starannie i z pełnym zaangażowaniem. Bardzo lubi pracę z ludźmi, wyróżnia ją empatyczne i otwarte podejście do klientów. Oferuje rzetelne doradztwo i świeżą wizję. 

Pracując z Karoliną możesz liczyć na:

+ sympatyczną obsługę i zaangażowanie 

+ kreatywność

+ chęć znalezienia optymalnego rozwiązania

karolina@mertis.pl

tel.: 52 554-50-86

Napisz do nas

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.