Adria Park B

Bydgoszcz, Babia Wieś
Toruńska
zadzwoń i poznaj szczegóły oferty
511 457 588
notatnik drukuj ofertę

Adria Park B

Adria Park to inwestycja ulokowana w ścisłym centrum Bydgoszczy. W pobliżu Stary Rynek, liczne sklepy, placówki, węzły komunikacyjne oraz pętle tramwajowe przy bezpośrednim sąsiedztwie parku na Wzgórzu Wolności. 

Nowoczesna architektura z zastosowaniem nowoczesnych materiałów minimalizujących straty ciepła. Przemyślane i estetyczne układy, ogrodzony i monitorowany teren dający poczucie bezpieczeństwa, a także windy obsługujące wszystkie kondygnacje sprawiają, że Adria Park to miejsce tworzone z ogromną starannością - dla wymagających.

Dokładnie przemyślana estetycznie i funkcjonalnie przestrzeń do życia, mieszkania z dużymi tarasami, a dla bezpieczeństwa mieszkańców - ogrodzony i monitorowany teren inwestycji.

W ofercie mieszkania od 24 do 86 m2.

Ta inwestycja jest już zakończona i sprzedana.
Przejdź do listy aktualnych inwestycji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

symbol ofertyOP/AP/135
cenazamów wycenę
powierzchnia użytkowa34
piętro8 / 8
kuchniaANEKS KUCHENNY
liczba pokoi2
wystawa okienPŁD
statusSPRZEDANA
planowany termin oddania2020

W SKŁAD MIESZKANIA WCHODZI:

  • pokój z aneksem
  • pokój
  • korytarz
  • łazienka
  • loggia
powieksz rzut drukuj ofertę

ZAMÓW KONTAKT Z DEWELOPEREM

proszę o kontakt telefoniczny

Oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

BIURO SPRZEDAŻY


MERTIS INVESTMENTS - Salon Inwestycji Deweloperskich
85-737 Bydgoszcz, Łęczycka 35
52 554-50-85
biuro@mertis.pl

informacji o tej ofercie udzielają

Mirka Monarcha
511 457 588
mirka@mertis.pl